Deze website gebruikt cookies.

Contact

Secretariaat

Beatrijslaan 72, 2050 Antwerpen

SecretariaatBrigitte van Gasse
Diane Van de Vloed

info@groteroutepaden.be
+32 (0)3 232 72 18

Je kan ons secretariaat elke werkdag telefonisch bereiken van 9u tot 12u en van 12u30 tot 17u. 

 

Bureau

Grasmarkt 61, 1000 Brussel

Wandelcoördinatie
Wandelcoördinatie

Barbara Dessein
barbara.dessein@groteroutepaden.be
Tel. +32 (0)2 504 03 15
GSM +32 (0)484 248 856 

  

Dagelijks bestuur

Voorzitter

 
Voorzitter

Rik Röttger
rik.rottger@groteroutepaden.be
+32 (0)486 953 763

 

Penningmeester


Penningmeester

Jean Hendrikx
jean.hendrikx@groteroutepaden.be
+32 (0)486 692 014

 

Secretaris


Secretaris

Mario Carly
mario.carly@groteroutepaden.be
+32 (0)499 541 692

 

Regiocoördinatoren

GR Limburg

GR Limburg

Rudy Steyls
limburg@groteroutepaden.be
+32 (0)484 173 153

  

GR Vlaams-Brabant

GR Vlaams-Brabant

Maarten Smeets
vlaams-brabant@groteroutepaden.be
+32 (0)488 293 262

 

GR Antwerpen

GR Antwerpen 

Ronald Rothwell
antwerpen@groteroutepaden.be
+32 (0)473 979 704

  

GR Oost-Vlaanderen


GR Oost-Vlaanderen

Geert Creve
oost-vlaanderen@groteroutepaden.be
+32 (0)486 708 902

 

GR West-Vlaanderen


GR West-Vlaanderen

Piet Hardeman
west-vlaanderen@groteroutepaden.be
+32 (0)472 974 900

 

Op Weg magazine

Hoofdredacteur Op Weg


Hoofdredacteur

Peter Cristiaensen
opweg@groteroutepaden.be
+32 (0)496 606 553

  

Mediaregie


Mediaregie

Peter De Vester
peter@moizo.be
+32 (0)497 551 541