Deze website gebruikt cookies.

Contact

Bureau en Secretariaat

Het secreatariaat is elke werkdag telefonisch te bereiken van 9u tot 12u en van 12u30 tot 17u.

Beatrijslaan 72, 2050 Antwerpen

Nieuw item

Directeur

De selectieprocedure is momenteel lopende. Er kan niet meer gesolliciteerd worden voor deze functie.

Nieuw item

Wandelcoördinator

Barbara Dessein

barbara.dessein@groteroutepaden.be

+32 (0)2 504 03 15

+32 (0)484 248 856

Nieuw item

Secretariaat

Brigitte Van Gasse

Diane Van de Vloed

info@groteroutepaden.be

+32 (0)3 232 72 18

Dagelijks Bestuur

Voorzitter

Rik Röttger

rik.rottger@groteroutepaden.be

+32 (0)486 953 763

Penningmeester

Jean Hendrikx

jean.hendrikx@groteroutepaden.be

+32 (0)486 692 014

Regiocoördinatoren

GR Limburg

Rudy Steyls

limburg@groteroutepaden.be

+32 (0)484 173 153

Nieuw item

GR Vlaams-Brabant

Maarten Smeets

vlaams-brabant@groteroutepaden.be

+32 (0)488 293 262

GR Oost-Vlaanderen

Geert Creve

oost-vlaanderen@groteroutepaden.be

+32 (0)486 708 902

GR Antwerpen

Ronald Rothwell

antwerpen@groteroutepaden.be

+32 (0)473 979 704

GR West-Vlaanderen

Piet Hardeman

west-vlaanderen@groteroutepaden.be

+32 (0)472 974 900

Op Weg Magazine

Hoofdredacteur

Peter Cristiaensen

opweg@groteroutepaden.be

+32 (0)496 606 553

Mediaregie

Peter De Vester

peter@moizo.be

+32 (0)497 551 541