Deze website gebruikt cookies.

Agenda Naar Inhoud

LANDGRAAF (NL), Wilhelminaberg

zondag 2 april 2023

Eerste 'Summit' van de Dutch Mountain Trail. Tijdens de tweedaagse in februari 2023 werd deze berg overgeslagen; dus stapt GR-Limburg er nu een luswandeling (12,5 km) op.

  • Route Dutch Mountain Trail
  • Van Landgraaf
  • Naar Luswandeling
  • Aantal km 12,5 km
  • Tijdsduur Halve dagwandeling
  • Verzamelplaats 08.45 u Genk, parking Klokkuil, Klokkuil 1 3600 Genk
    09.30 u Landgraaf, SnowWorld, Witte Wereld 1 6372 VG Landgraaf (Nl).
    GPS N50.87610 E6.01950

    De wandeling vertrekt om 09.45 u
  • Tochtleiding Ronny Pecinovsky +32486 863307 ronny.pecinovsky@gmail.com
  • Prijs Kostendelend meerijden vanaf Genk: 7,00 EUR per persoon
  • Inschrijven Is niet nodig. Je bent welkom zonder voorafgaande inschrijving of aanmelding.
  • Extra info Na de wandeling mogelijkheid om iets te eten/drinken in het overdekte wintersportresort SnowWorld Landgraaf.

Meer info

De Wilhelminaberg is ontstaan als steenstortberg van de Staatsmijn Wilhelmina (1906-1969) en is omgevormd tot een recreatiegebied in de jaren 70 van de 20ste eeuw.

Bovenop de westflank rust de grootste indoor skipiste ter wereld; daarnaast ligt de langste openlucht trap van Nederland: 248 m lang, 508 treden!

Vanaf de top - 225 m boven NAP -  heb je een weids uitzicht over de voormalige mijnstreek.

^^

Meer informatie over de Wilhelminaberg vind je in De Grimburger, het ledenblad van GR-Limburg.

Stort 10,00 EUR op rekeningnummer BE60 0018 3193 9370 en ontvang De Grimburger via de Nieuwsbrief van GR-Limburg!

^^

Schrijf je hier in voor de algemene nieuwsbrief van Grote Routepaden en voor de nieuwsbrief van GR Limburg

  • Wanneer Zondag 2 april 2023
  • Organisatie GR Limburg
  • Gaat door in Nederland